Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Máte osobnú skúsenosť s Plasti Dipom? Podeľte sa o skúsenosti a fotky z Vašich projektov.
Post Reply
berlinGO
Posts: 9
Joined: Thu 19. Feb 2015 10:58:18

Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Post by berlinGO » Thu 19. Feb 2015 11:18:24

Ahojte, moja cesta k Plasti Dipu bola vcelku nahodna. Mam pracovne auto, Citroen Berlingo, ktore si na seba zaraba, ale uz bolo po vizualnej stranke v zalostnom stave (brusene, tmelene, flakate) a kedze sa casto stretavam so zakaznikmi, tak som to potreboval dat nejako dokopy. Mam znameho mechanika, ktory mi vsetko opravuje a prave ked som bol u neho a diskutovali sme na temu renovacie mojho Berlinga, tak sa za nim zastavil kamarat. Tento kamarat mal (a este ma) nastriekany Seat Cordoba v zltom Plasti Dipe. Ked tento kamarat zacul nasu konverzaciu, tak sa zapojil a ukazal mi jeho auto, s ktorym mal podobny problem ako ja. Nechcel sa ho zbavit, fungovalo vyborne, ale vizualne na tom bolo podobne ako moje, tiez bolo kde kade vybrusene a tmelene a potrebovalo nejako zladit za minimalne naklady. Ako prve skusal nejaku lacnu foliu, ktora sa mu od zaciatku a kazdu chvilu naduvala a praskala, takze tuto moznost mi neodporucil. Potom sa aj on nahodou dozvedel o Plasti Dipe a tak si to skusil nastriekat, bol velmi spokojny, ze prave to je to co hladal. Tymto ma presvedcil, slovo dalo slovo a o par dni sme striekali v dielni aj moje Berlingo.

K faktom: jedna sa o specialny modry odtien, ktory sme si namiesali sami a uz si ani presne nepamatam recepturu. Viem, ze do zakladneho, takeho nebicko-smolkovskeho dali trochu cierneho Dipu na stmavenie a potom modry tonovaci koncentrat (tie male flasticky 20ml) na prifarbenie. Vysledok posudte sami.
Attachments
Berlingo modry Plasti Dip
Berlingo modry Plasti Dip

audioo
Posts: 7
Joined: Wed 18. Feb 2015 16:05:37

Re: Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Post by audioo » Thu 19. Feb 2015 18:22:50

Koľko € to vyšlo?

berlinGO
Posts: 9
Joined: Thu 19. Feb 2015 10:58:18

Re: Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Post by berlinGO » Fri 20. Feb 2015 13:47:43

Uz sa presne nepamatam, ale bolo to okolo 220€ ak ma pamat neklame.

kurier
Posts: 9
Joined: Wed 18. Feb 2015 14:23:33

Re: Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Post by kurier » Fri 20. Feb 2015 14:04:51

mas aj foto pred striekanim?

solar
Posts: 6
Joined: Mon 02. Mar 2015 18:57:12

Re: Berlingo v namiešanom Plasti Dipe

Post by solar » Mon 02. Mar 2015 19:15:32

Za taku cenu velmi pekne znovuzrodenie pracanta 8-)

Post Reply