GOLF 4 - UV METALICKÁ MODRÁ

Máte osobnú skúsenosť s Plasti Dipom? Podeľte sa o skúsenosti a fotky z Vašich projektov.
Post Reply
Mr.R0l@nd0
Posts: 2
Joined: Sun 23. Aug 2015 9:03:54

GOLF 4 - UV METALICKÁ MODRÁ

Post by Mr.R0l@nd0 » Fri 28. Aug 2015 17:33:37

Zdravím páni, chcel by som Vám predstaviť môjho golfíka štvrtej generácie pôvodne v modro/fialovom laku. Všetko sa to začalo menšími poistnými udalosťami ktoré mi spôsobili iní vodiči, preliačeninami a škrabancami či ryhami od neznámych okolo-idúcich a po rokoch pracovania sa ukázala aj hrdza na karosérií. Kedže ma to už nejaký ten čas hnevalo a vedel som presne o každom zlom mieste rozhodoval som sa medzi fóliou a dipom no nakoniec som sa rozhodol pre plastidip UV matnej modrej metalickej kedže celolak neprichádzal z finančných dôvodov do úvahy. Pred nástrekom boli vyrovnané všetky nerovnosti a nedokonalosti, takisto aj obrúsená hrzda ktorá sa vygitovala a zatrela plničom. Po tomto úkone bolo celé auto dôkladne umyté a odmastnené. Výsledkom ako môžte sami nižšie na fotkách vidieť je oživený golfík v novom vzhľade. Použitý bol malý set a časovo to vyšlo dohromady na jeden celý víkend, výsledok už posúďte sami :) ;)

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image
Attachments
pred striekanim2.jpg
pred striekanim.jpg
striekanie plasti dipu.jpg
golf-plasti-dip-electric-blue.jpg
golf-plasti-dip-electric-blue2.jpg
golf-plasti-dip-electric-blue4.jpg
golf-plasti-dip-electric-blue5.jpg
golf-plasti-dip-electric-blue6.jpg
plasti-dip-logo.jpg
plasti-dip-metalicka-modra-detail.jpg
plasti-dip-metalicka-modra-detail2.jpg
plasti-dip-metalicka-modra-detail3.jpg
plasti-dip-metalicka-modra-detail4.jpg
plasti-dip-nastriekane.jpg
vw-golf-electric-blue.jpg
vw-golf-plasti-dip.jpg
vw-golf-plasti-dip2.jpg
vw-golf-plasti-dip-metalicka..jpg
vw-golf-plasti-dip-metalicka-modra.jpg
vw-golf-plasti-dip-metalicka-modra2.jpg
vw-golf-plasti-dip-metalicka-modra3.jpg
vw-golf-plasti-dip-metalicka-modra7.jpg

golf4
Posts: 14
Joined: Tue 17. Feb 2015 16:19:02

Re: GOLF 4 - UV METALICKÁ MODRÁ

Post by golf4 » Fri 28. Aug 2015 20:30:44

kamo tak toto je velky styl. asi sa za tym ludia dost otacaju co?chvalim vsetkymi desiatimi nema to chybu

Mr.R0l@nd0
Posts: 2
Joined: Sun 23. Aug 2015 9:03:54

Re: GOLF 4 - UV METALICKÁ MODRÁ

Post by Mr.R0l@nd0 » Fri 28. Aug 2015 22:28:12

Vieš čo zvykol som si, pretože asi dva týždne som jazdil tak ako vidíš auto na prvých dvoch fotkách čiže vtedy sa všetci obzerali už duplom :lol: :lol:

andr0id
Posts: 2
Joined: Sun 30. Aug 2015 18:33:22

Re: GOLF 4 - UV METALICKÁ MODRÁ

Post by andr0id » Sun 30. Aug 2015 18:37:33

Veľmi dobré. Tiež mám Golfa 4 a už asi dva mesiace googlim a obzerám ten Plasti Dip, ale stále sa neviem rozhodnúť, či mám do toho ísť alebo nie a ak áno, tak či to zvládnem. Lebo na videu všetko vyzerá ľahko, tak sa toho obávam trošku ako to bude vyzerať ak sa do toho pustím. Ako ti šlo striekanie, bolo to ťažké alebo to ide v pohode ako vo videu? Skús nejako popísať svoje pocity a či by si sa do toho pustil znova :) )ďakujem

Post Reply