VW Up!

Máte osobnú skúsenosť s Plasti Dipom? Podeľte sa o skúsenosti a fotky z Vašich projektov.
Post Reply
klimi
Posts: 1
Joined: Tue 25. Aug 2015 7:14:59

VW Up!

Post by klimi » Tue 25. Aug 2015 8:40:20

DSC09400.jpg
Takže, obstarali sme si s polovičkou Up!. Kým ale prišlo k jeho prevzatiu, no už bolo isté, že ho beriem, samozrejme som surfoval internet, ako ten Up! asi bude vyzerať. Narazil som na fotografiu, ktorá sa stala mojou inšpiráciou: https://c2.staticflickr.com/6/5500/1199 ... cd82_b.jpg . Keď sme s kamarátom doviezli Up!, takmer okamžite som sa do toho pustil. Veľa mi na ňom snúbenica nechce dovoliť meniť :D ale toto mi prešlo. Na zimu mám čierne plechy, rovnako ako Up! na tej fotke, plánujem k nim kúpiť tie biele lemy a samozrejme pribudnú aj nosiče s truhlou na lyže. Bude to vyzerať MEGA, veľmi sa teším. Jediný rozdiel je, že Up! sa nechystám znižovať až tak, ako je na tej fotke. Čosi znížený už je, ale viac by to už na tie cesty znížiť nešlo. (a polovička by ma asi zbila :D ). Mal aj žlté hmlovky, pomocou fólie, ale museli ísť dolu :( Darmo, spokojná žena, pokojný život :D

Robené boli tieto veci: predný nárazník, vnútro znaku (bolo biele, teraz je čierne a na ňom chrómový znak VW), zadný "difúzor"
Použité veci: odmastené liehom, olepené fóliou a krepovou páskou, použité 1.5 spreja (vyšlo 5 vrstiev, ale veľmi výdatných, "zaliatých").
Attachments
DSC09404.jpg
frontpd.jpg

andr0id
Posts: 2
Joined: Sun 30. Aug 2015 18:33:22

Re: VW Up!

Post by andr0id » Sun 30. Aug 2015 18:39:35

decentná úprava, ale celkom rapídna zmena, k dobrému samozrejme :) chválim

Post Reply